मिठू शेर्पाको ‘फूल बनि…’ को भिडियो सार्वजनिक(भिडियो सहित)

  Sampatti News

January 15, 2021

काठमाडौँ । गायिका मिठू शेर्पाको आवाजमा रेकर्ड भएको गीत ‘फूल बनि बस्यौ मनमा…’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। चर्चित युट्युब च्यानल बुढासुब्बा म्युजिक मार्फत् भर्खरै सार्वजनिक भएको उक्त भिडियोको यो गीतमा पदम साधना कुलुङको शब्द तथा सुनिल राईको संगीत रहेको छ ।

केही दिन अघि छायांकन भएको उक्त गीतको म्युजिक भिडियोलाई दर्जनौं म्युजिक भिडियो तथा टेलिचलचित्रको लेखन, निर्देशन गरिसकेका युवा निर्देशक अनुपम पौडेलले निर्देशन गरेका हुन् । जहाँ उनले त्रिकोणात्मक प्रेम प्रसंगलाई कथानकको रुपमा प्रस्तुत गरेका छन । फूललाई सुगन्ध भरेझैं गीतको भावमा अन्जु श्रेष्ठ, करण गिरी, दीपा गेलाल पासाङ तामाङ लगायत कलाकारले आफ्नो अभिनय मार्फत् जिवन्तता दिएका छन् ।

यसैगरी उक्त सांगीतिक भिडियोको सम्पादन पछिल्लो समय निकै व्यस्त रहेका मेहनती, कुशल एवं दक्ष छायाँकार तथा दृष्य सम्पादक रविन्द्र लम्सालले गरेका हुन् । रमेश लम्सालको छायांकन रहेको उक्त म्युजिक भिडियोमा अभिनित सम्पूर्ण कलाकारहरूलाई आफ्नो सौन्दर्य कला मार्फत् सिंगार्ने काम कुशल मेकअप आर्टिष्ट रविना लम्सालले गरेकी छिन् ।

प्रकाशित मिति:January 15, 2021