७ एसपी सहित ६ डिएसपीहरुको सरुवा (नामसहित)

  Sampatti News

February 10, 2021

काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालयले सात जना प्रहरी उपरीक्षक एसपी हरुको सरुवा गरेको छ । लामो समयदेखि रोकिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनमा ओम प्रसाद अधिकारीको सरुवा गरिएको छ । विवादका कारण लामो समय चितवनमा एसपीको सरुवा हुन सकिरहेको थिएन ।

यसअघि नान्तीराज गुरुङको सरुवा भएपछि चितवनमा एसपीको सरुवा भएको थिएन । उनको स्थानमा अधिकारी जाने भएका छन् । गुरुङ भने दानबहादुर मल्लको स्थानमा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा पुगेका छन् ।

यस्तै प्रहरी प्रधान कार्यालयले ६ जना प्रहरी नायब उपरीक्षक डिएसपी हरुको सरुवा गर्नुका साथै हालै बढुवा भएका १६ जना एसपीको पदस्थापन गरेको छ । हालै बढुवा भएर खाली भएको नागर प्रहरी कार्यालयमा कोमल शाह आएका छन् भने नेपाल प्रहरी सिंहदरबार सुरक्षा गणमा रामहरि पाण्डेको सरुवा भएको छ ।

यस्तो छ एसपी सरुवाको सूचीः

प्रकाशित मिति:February 10, 2021