१२१ जवान हवल्दारमा बढुवा नामसहित

  Sampatti News

February 16, 2021

काठमाडौँ । नेपाल प्रहरीका एक सय २१ जवानको बढुवा सिफारीस भएको छ । उनीहरुको हवल्दारमा बढुवाका लागि सिफारिस भएको हो । सोमबार बसेको बढुवा समितिको बैठकले प्रहरी जवानको बढुवाको सिफारिस गरेको हो ।

नेपाल प्रहरीका प्राविधिक समूह अन्तर्गत विभिन्न उप–समूहतर्फ रिक्त रहेका १२१ प्रहरी जवानलाई हवल्दारमा बढुवा सिफारिस गरिएको प्रहरी नायव निरीक्षक एवम् बढुवा समितिका सदस्य सचिव सुभाष चन्द्र नेपालले जानकारी दिएका छन् ।

सोमबार बेलुका बढुवा सूची प्रकाशित गर्दै प्रहरी प्रधान कार्यालयले प्राविधिक प्रहरी समूह, ईन्जिनियरिङ्ग उप–समूह, सञ्चारतर्फका प्रहरी जवानहरुलाई सोही समूह, उप–समूहतर्फको प्रहरी हवल्दार पदमा बढुवाका लागि गरिएको सिफारिस सूची प्रहरी नियमावली, २०७१ ९संशोधन सहित० को नियम २७ को उपनियम (४) को प्रावधान अनुसार भएको जनाएको छ ।

प्रकाशित मिति:February 16, 2021