पुन ५ जनामा काेराेना पुष्टि: संक्रमितको संख्या २५०

  Sampatti News

May 14, 2020

काठमाडौं । जेठ १ गते ( आज) पनि बिहानै ७ जनामा काेराेना पुष्ट भएकाे छ ।
काेराेना पुष्टि हुनेमा सर्लाही घान्काैल नगरपालिका निवासि ४५ वर्षीय एक पुरुष, धनुषामा जनकपु न.पा र मिथिला न.पा निवासी क्रमशः ४० वर्षीया पुरुष र २० वर्षीया महिला र महाेत्तरि, जलेश्वर न. पा. र बलवा न. पामा १६ र ३५ वर्षीया पुरुषहरु रहेका छन् ।

र, बिहानै पहिलाे विवरण अनुसार कपिलवस्तु निवासि ६ वर्षीय बालीका र चन्द्रगिरि नगरपालिका काठमाडौंका ३२ वर्षीया पुरुषमा काेराेना पुष्टि भएकाे हाे ।

“हालसम्म प्राप्त विवरण अनुसार निजहरुकाे स्वास्थ्य अवस्था सामान्य छ र उहाँहरु स्वास्थ्यकर्मीकाे निगरानिमा हुनुहुन्छ । ” स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका सह- प्रवक्ता डा.समिरकुमार अधिकारिले हस्ताक्षर गरेकाे विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । याे सँगै नेपालमा काेराेना संक्रमितकाे संख्या २५० पुगेकाे छ ।

प्रकाशित मिति:May 14, 2020